| Sader a întrebat:

Pentru a ma inscrie la liceu, poate merge doar parintele sau trebuie sa merg si eu? Adica pentru a depune acel dosar.

Răspuns Câştigător
| DreamerBoy a răspuns:

Buna.
Da,la depunerea dosarului trebuie neaparat sa fii si tu prezent.
Succes!
Pa, pa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DreamerBoy):

Eu n-am fost prezent si n-a fost nicio problema.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa mergi impreuna cu un parinte sau alt reprezentant legal, ambii trebuie sa semnati cererea de inscriere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te duci si tu

| curioasa210 a răspuns:

Da pentru ca tu esti minor.

| BlankWhite a răspuns:

Trebuie sa mergi si tu, ca doar tu te inscrii ca sa intrii la liceu si parintele vine cu tine fiindca esti inca minor/(a).

| Alexuta921 a răspuns:

Eu am fost cu tati.