| nastaseelenacristina a întrebat:

Pentru a trece la buget trebuie sa mai completezi ceva vreo cerere sau daca te califici te trec automat? Am lasat diploma de bac inca de anul trecut...deci mai trebuie sa fac ceva sau doar astept?

2 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Pai nu, e greșit ce se întâmplă.
Fiecare facultate are un calendar de confirmare a locului, din moment ce ai depus actele, mă gândesc că ți ai confirmat locul, ceea ce înseamnă că ar fi trebuit să fii in anul I.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca tu te-ai inscris la facultate "la taxe," nu ai cum sa treci la buget, ca asa vrei tu.
Fiecare zona baie deja locurile ocupate, tu ramanad pe veci la taxe, asa cum ai selectat de la inceput.