| anonim_4396 a întrebat:

Pentru BAC-ul de la bio care m-ar ajuta mai mult: editura art - ioana arinis SAU editura booklet - mariana hutanu?

1 răspuns:
| Aphrodytha a răspuns:

Am eu o carte care este facuta dupa ioana arinis, fix ce-ti trebuie la BAC, eu am dat anul trecut, si am luat app de 9 ( pentru ca am avut niste corectori de rahat) ca altfel trebuia sa iau peste 9.50 in fine. Daca doresti iti dau. Daca nu alege ioana arinis, in caz ca vrei sa dai si la medicina. din cartea aia invata multi