| monorhac a întrebat:

Pentru bursa socială, voi primi un document cu declarația pe propria răspundere pe care să îl completez sau va trebui să întocmesc eu unul? Dacă va trebui să întocmesc eu unul, ați putea să-mi dați un exemplu de Declarație pe propria răspundere privind veniturile nete, cu caracter permanent, obținute pe ultimele 12 luni anterioare cererii, realizate de membrii familiei, supuse impozitului pe venit, și acordul privind prelucrarea datelor cu caracter personal pentru verificarea respectării criteriilor de acordare a bursei
Mulțumesc

1 răspuns:
| popapopica a răspuns:

Daca e vorba de venit nu dai declaratie. E nevoie de o adeverinta de la locurile de munca ale parintilor.