| inna07 a întrebat:

Pentru cei care au dat bacul azi
Cum vi s-a parut?

8 răspunsuri:
| AutumnDay a răspuns:

Buna!
Pe mine ma asteapta anul viitor. Subiectele au fost simple. Partea intai, ca de fiecare data - floare la ureche(ce-s mai grele ultimele 2-3 cerinte). La partea a doua, textele argumentative, atat la real, cat si la uman au fost usoare; idei ar fi avut oricine sa scrie, iar la partea a treia, poezie: tema si viziunea despre lume dintr-un text poetic studiat, apartinand simbolismului. Clar: Bacovia -,, Plumb" sau,, Lacustra". As fi mers pe cea de-a doua poezie; mi-a placut mai mult.
Tie cum ti-au parut, inna07?

| ReusxD a răspuns:

Foarte usor, tie? laughing

| inna07 explică (pentru ReusxD):

Si mie destul de usor... desi nu ma asteptam sa pice poezie
Esti la profil real sau uman?

| ReusxD a răspuns (pentru inna07):

La profil real

| JohnnyWylde a răspuns:

Subiectele au fost usoare. Mie asa mi se pare ca atunci cand avem text epic la prima parte si poezie la a 3-a, e mai usor, nu stiu parerea mea.

| ancaemilia a răspuns:

Cam greu...dar m-am descurcat

| BR34K3R a răspuns:

Subiectul nu a fost greu dar nu ma asteptam la poezie straight face

| Andreeutza_Andreea_1983 a răspuns:

Prieteni mei au pareri impartite...uni spun ca a fost greu..alti ca a fost usor..eu cred ca depinde de cat de mult au invatat ei pentru acest examen...