| ttyes a întrebat:

Pentru cei care au fost anii precedenti in clasa a 8-a la ce e mai usor sa dau teza, istorie sau geografie?

4 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

Depinde de tine ce iti place tie sau de ce ti se pare tie mai usor.
Multa bafta!

| Erzaa a răspuns:

Geografie

| Caracteromule a răspuns:

Dupa mine, istoria e mult mai usoara, iti da un text istoric, scoti din el niste date, in fine, dar depinde de tine, dar uite cum sta faza, daca tu stii si istorie si geografie, si la geografie ai 9 (de ex) si la istorie 7(de ex) atunci da la istorie, ca sa iti maresti media, eu asa am facut...succes

| Denis272002 a răspuns:

Geografia e mult mai usoara