| Victoria18 a întrebat:

Pentru cei care dau simulari. Cat de pregatiti va simtiti?

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

0, trebuie sa ma apuc si eu zilele astea de invatat.

| Tomboygirl a răspuns:

Mă simt pregătită dar... parcă nu suficient. Oricum profit de timpul care a mai rămas ca să mă pregătesc mai bine și sunt încrezătoare. Chiar dacă voi obține un punctaj mic; nu disper pentru că examenul de capacitate e mult mai ușor decât simulările; dar nici nu mă las pentru că știu că dacă muncesc mai mult și am încredere în mine, voi reuși să obțin rezultatul pe care îl doresc.

| StelyCrazy a răspuns:

Binisor,fiindca la matematica am facut aproapr 66 de teste ca la examen si la romana am mai facut dar nu stiu prea bine speciile literare.