| Pascu_Teo_1999 a întrebat:

Pentru cei ce ati.dat bacul la geo, ce nota ati luat sincat timp ati alocat pregatirii?

3 răspunsuri:
| Valy9999 a răspuns:

8.45. Am invatat miercuri si joi. Vineri am dat bac-ullaughing Depinde de tine cum te descurci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

9,40. Si eu am invatat cu 2 saptamani inainte. Depinde de capacitatea ta de memorare. Cam tu ar trebui sa stii cand este timpul sa inveti.

| Petrovic a răspuns:

Am luat 9, 40. Greu de spus cât timp am alocat... cam 8 ani. Din clasa a cincea - a șasea până în prag de BAC.
Acum, pentru BAC, m-am pregătit aproximativ 3 luni, făcând teste-model pentru BACALAUREAT.