| Thea a întrebat:

Pentru fani the vampire diaries ce credeti ca se va intampla in urmatorul episod adica damon o sa moara iar daca o sa mai moare cu cat vor scadea audientele? va veti mai uita la serial daca el moare? cel mai bun si mai justificat sraspuns va castiga funda si vot

Răspuns Câştigător
| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Sincer, nu cred ca Damon moare - apare in sez 3 deasemena. Si orice se va intampla - Tvd foreverwinking

1 răspuns:
| dreu97 a răspuns:

Pai sigur Damon apare. Daca ar muri ar fi foarte slab serialul.