| anonim_4396 a întrebat:

Pentru persoanele care au peste 20 ani, dacă sunt.Cum se interpretează orarul de Master? Am găsit orarul pe net şi văd că este trecut doar numărul de ore pe săptămână şi punctele de credit.În Facultate,erau trecute cursurile şi seminariile pentru fiecare zi din săptămână. Vreau şi eu să lucrez,dar în funcţie de orarul de Master, să îmi organizez timpul.Şi nu ştiu cum se interpretează. Merge fiecare când are timp, sau cum se face? Mulţumesc frumos celor care mă pot ajuta.

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Tot pe acelasi site, gasesti, cred, orarul din anul scolar 2012-2013 de la master. In general, orarul va fi structurat cam la fel si anul asta. E posibil sa fie cursuri numai vinerea si sambata. Cauta orarul vechi si vezi cam cum arata.

| ElenaSA a răspuns:

Pai vezi daca se face pe grupe. Poti sa mergi la o alta grupa. Daca nu, mergi in functie de timp.Dar este devreme pentru orar la master acum.Este vacanta.

| ShifToKeY a răspuns:

Paii 1 la mana o sa vorbesti cuei de cum iti pui programul sau de cum pot ei sa te puna depinde de caz acuma