| Lovelypeaches100 a întrebat:

Pentru toti cei de la bio chimie, cum arata un subiect de teza la biologie pe semesteu 1 la cls a 9a. Ma refer la exercitii, unde este de calculat si prostii din alea, nu la exercitii unde trebuie sa stii teorie.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"cum arata un subiect de teza la biologie pe semesteu"

- tezele nu sunt unice pe țară deci teza arată cum vrea mușchiul profei tale de bio

| SacuiuRobert926 a răspuns:

Eu sunt la mate-info. https://imgur.com/a/QTUMbBr
Asa arata teza pe care am dat la chimie(am luat 10 la ea)
La voi o sa se dea alte subiecte de teze in functie de cum vrea profesoara. Daca esti elev la o scoala te poti uita in caiet sa vezi ce ati facut, daca ai absente si asa mai departe, intereseaza-te de colegi(cel mai probabil de colegii care lipsesc cei mai rari). Invata ce ti-a predat doamna sunt convins ca ati facut recapitulare pentru teza(invata de acolo). Noi de pe TPU nu avem de unde sa stim ce se va da. Ai colegi de clasa, intereseaza-te.