| happy.....withoutyou a întrebat:

Pina la urma cind e ca daca sarbatorim dupa cum mi-ati raspuns, adica pe 20 noiembrie, 1 ianuarie si 23 aprilie...serios,cind e? apropo, mersi de raspunsurii precedente!

Răspuns Câştigător
| ariana10 a răspuns:

23 aprilie nu e sigur atunci e nascut tati si i-au pus numele gheorge de la marele mucenic purtator de biruinta, cat despre grigore se serbeaza pe 30 ianuarie pe dirigintele meu il cheama grigore si il serbam mereu pe 30 ianuarie.

2 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

Ce sa fie? k nu am mai intrat de aseara si vad k sunt km in urma...cu noutatile.

| lily09 a răspuns:

Alege care e mai convenabil pentru tine...hahahahahahahhaha