| anonim_4396 a întrebat:

Please Help. Am maine test la geografie din REVISTA TERRA MAGAZIN. Puteti sa imi trimiteti si mie la adresa eu_eu650@yahoo.com testul din CD-ul din ultimul numar aparut. Mi-am sunat unii colegi care au revista dar au zis ca nu pot sa mi-o trimita. Va rog... macar unii dintre voi sa ma ajutati. FUNDITA. deci: testul din ultima terra aparuta (din CD) funda. Dau maine test din ea si nu mai stiu ce sa mai fac. M-ar interesa clasa 7. Nu vreau sa iau 1 la geografie crying, sau, daca puetti, trimiteti-mi si penultimul test, cu tot cu harta. Va rog mult de tot, (tarmurile + relieful)

Răspuns Câştigător
| David_2599 a răspuns:

Http://www.terramagazin.ro/

Poate te ajuta!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Please Help. Am maine test la geografie din REVISTA TERRA MAGAZIN. Puteti sa imi trimiteti si mie la adresa gyany_pysycutza14@yahoo.com testul din CD-ul din ultimul numar aparut. Mi-am sunat unii colegi care au revista dar au zis ca nu pot sa mi-o trimita. Va rog... macar unii dintre voi sa ma ajutati. FUNDITA. deci: testul din ultima terra aparuta (din CD) funda. Dau maine test din ea si nu mai stiu ce sa mai fac. M-ar interesa clasa 7. Nu vreau sa iau 1 la geografie, sau, daca puetti, trimiteti-mi si penultimul test, cu tot cu harta. Va rog mult de tot, (tarmurile + relieful)

| didutz533 a răspuns:

Are cineva numele tarilor din ultimul nr. 1 din 2011