| XoOxXo a întrebat:

Plss Spuneti-mi niste intrebari cu raspunsuri, ce ne-ar putea sa ne intrebe la teza la istorie.plss :*

3 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

Ce istorie inveti? din ce perioada? a carei tari? a carei regiuni? intrebarea ta e e non-sens

| εїз a răspuns:

Asta nu prea ai de unde să ştim, intră pe www.edu.ro, şi vei vedea de anul trecut ce s-a dat, aşa va fi şi anul ăsta, chiar mai simplu. Dacă mai eram clasa a 8-a, îţi spuneam sigur, dar din păcate am terminat şi şcoala generala, şi liceul.

| andry_1019 a răspuns:

In ce clasa esti? nu-s ce intrebari sa iti pun si nu stiu cat de grea este teza ta.deci...scuze,dar nu pot face nimic pana nu imi zici aceste lucruri