| BiancaMaria98 a întrebat:

Poate sa ma ajute cineva la romana?

7 răspunsuri:
| Ruski a răspuns:

Salutare! Spune direct ce problema ai, ca de aia este facut site-ul asta, sa te ajutam direct. Incearca sa rezolvi singura, si daca nu poti/nu stii ceva, cere ajutorul aici. Dar trebuie sa incerci sa rezolvi singura, ca altfel nu vei stii pe viitor.

| BiancaMaria98 explică:

Ma poate ajuta cineva?
Precizeaza in ce sens notele de calatorie se investesc cu atributul arte, asa cum reiese din text: "Pentru ca notele de calatorie se investesc cu atributul artei cand voiajul nu se mai indeplineste de dragul lui insesi, cand devine un pretext ce depaseste simtitos simpla, dar dificila arta de a calatori."

| darrio2007 a răspuns (pentru BiancaMaria98):

Pe acest site nu se fac teme scolare. Risti suspendarea contului.

| BiancaMaria98 explică (pentru darrio2007):

Ok

| Emofizicbody37 a răspuns:

Eu

| BiancaMaria98 explică (pentru Emofizicbody37):

Serios?

| Androoshkey a răspuns (pentru BiancaMaria98):

Da. Probabil ar trebui sa citesti regulamentul