| floareaalbastraa25 a întrebat:

Pot face facultatea de contabilitate daca am terminat pe specializarea filologie?

Răspuns Câştigător
| UserRo10 a răspuns:

Oricum toate notiunile sunt luate de la 0 si cu putina implicare nu ai probleme. Fata de alti colegi mai mult ca sigur o sa intelegi mai greu pentru ca nu ai o baza din liceu, dar e posibil

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Poți dacă te "duce" dar numai contabilitate nu găsești, e combinată și cu altceva de ex:

https://feaa.uvt.ro/......a-gestiune

| ndrxw22 a răspuns:

Poti daca esti convins ca vei face fata, dar e greut la matematica daca n-ai mai facut de ani de zile