| UzzY475 a întrebat:

Pot intra la academia militara daca am un semn de nastere cam pe tot piciorul?
Scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| AndreeLolla a răspuns:

Semnul din nastere nu cred ca este o problema. problema este inaltimea, greutatea si fisa medicala, disciplina dar si mediile din ciclul gimnazial si liceal. din cate am inteles trebuie sa ai medii mari pentru a putea intra la o academie militara...

| UzzY475 explică (pentru AndreeLolla):

Trec a7a si am medii peste 9, 60 in a5a am avut 9, 75 si in a6a am avut 9, 66 deci la medii nu cred ca ar fi o problema am inteles ca se intra si cu media 6 daca as putea v-as fi dat la toti cate o funda dar... asta e

| AndreeLolla a răspuns (pentru UzzY475):

Iti multumesc pentru fundita, sunt noua pe site si am inteles ca e importanta, nu stiu dc...

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, o sa poti intra, nu este nici o problema semnul din nastere.

| vocea a răspuns:

Semnul de nastere nu este nici o problema doar tatuajele

| ChrystianSandu a răspuns:

La Jandarmerie si la macaţi să ai probleme. In rest, te poti duce linistit.

| KilluaZoldyck a răspuns:

Daca este cum ai spus tu din nastere nu vad nici o problema.