| Adillla a întrebat:

Pot sa ma inscriu din nou la admiterea din toamna? Am intrat la facultatea unde imi doream, dar la alta specializare si nu ma pot transfera din anul 2.

2 răspunsuri:
| christine99 a răspuns:

La ce specializare mai exact? s-ar putea ca in toamna sa nu mai aiba locuri, intreaba de cineva de acolo daca de obicei toamna mai sunt unde ai vrea tu.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai depinde de fiecare facultate in parte, nu e la fel peste tot. Nici nu stim la ce facultate esti. In orice caz, intreaba la secretariat. Acolo o sa iti ofere toate informatiile de care ai nevoie.