| Loghin0Mihai19 a întrebat:

Pot sa ma transfer de la o facultate la alta? sunt din Timisoara. si nu ma refer daca ma pot transfera de la o facultate poli la una uvt. tot de la poli la poli. as vrea sa ma transfer anul viitor de la constructii la mecanica. nu am inceput inca anul 1 deci nu mi-am ales specializarea. dar am facut o prostie si am ajuns unde cam nu voiam initial

1 răspuns:
| recedan a răspuns:

Poti sa ei tranferul si dai examen de diferenta la viitoare facultate.