| bestboy00 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie daca e greu la mate-info intensiv, adica ce se invata?

Răspuns Câştigător
| PookieBear a răspuns:

Matematica la greu, informatica la fel, fizica si chimie.Bineinteles si Limba si Literatura romana(cam 3 ore pe saptamana), engleza(2 ore pe saptamana) si restul de franceza, geografie, istorie etc doar 1 ora pe saptamana.Iar mate si info aproape in fiecare zi.:*...si psihologie doar 1 an, cel putin eu asa am facutbig grin

1 răspuns:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Matematica, informatica, fizica, chimie, biologie - cele mai importante. (Le-am scris in ordinea importantei lor)