| Tada550 a întrebat:

Puteți să-mi spuneți vă rog dacă cunoașteți licee cu profil uman, științe sociale, care se bazează pe limbi străine din Cluj?

Răspuns Câştigător
| Iulia20077 a răspuns:

Profil uman specializare filo : Nicolae Balcescu, gheorghe șincai (engleza intensiv), Mihai Eminescu (se poate alege din franceza portugheza nu mai sunt sigura dar sunt mai multe limbi), iar licee cu profil uman bazate pe stiinte sociale sunt : Onisifor Ghibu, George Baritiu, George Coșbuc (germană), Gheorghe Șincai.