| Muppet a întrebat:

Rezumatul subiectului comediei Chirița in provinție se referă doar la rezumatul fazelor comice sau ar trebui să o rezum pe toată?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Firește că pe toată! :)
Uite aici o povestire pe scurt, te poate ajuta. http://www.lecturirecenzate.ro/2011/06/14/chirita-in-provintie-actul-1/

3 răspunsuri:
| Elizabethzutzu a răspuns:

Pe toata.

| Scherlit a răspuns:

Toata enuntzul vrea sa zica ca face parte din genul dramatic specia comedie

| Kkova a răspuns:

Eu zic ca pe toata. Ca am avut si eu o tema asa si am facut rezumat la toata!