| Daria a întrebat:

S-a facut la un liceu din orasul nostru profil "Filologie-Relatii internationale". Stie cineva in ce consta asta? Eu stiu ca exista si facultate de relatii internationale, dar nu cred ca se fac lucrurile de la facultate la liceu, deci probabil difera.

3 răspunsuri:
| EneDiana a răspuns:

Nu am mai auzit de acest profil! dar cred ca e interesant! si cred ca are legatura cu facultatea! adica inveti mult mai multe despre limbile straine si te poate ajuta daca vrei sa urmezi facultatea de relatii internationale! interesant!

| NastaseAlina a răspuns:

Buna daca este asa as vrea sa stiu si eu in ce oras exista acest liceu, deoarece m-ar interesa.
Multumesc anticipat! :*:*:*

| Daria explică (pentru NastaseAlina):

In Baia Mare, la Colegiul National Vasile Lucaciu.