| Fluture a întrebat:

S-au afisat rezultatele de la olimpiada judeteana de romana pe dolj?batting eyelashes Daca da. dati-mi si mie un site unde as putea sa vad:*. mersibatting eyelashes
funda:*

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Depinde de numarul de elevi care au participat. Probabil rezultatele le gasesti pe site-ul liceului unde s-a desfasurat olimpiada sau la avizierul scolii.
Sper ca te-am ajutat!

| Idc12345 a răspuns:

Nu,nu s-au afisat. funda?

| Idc12345 a răspuns:

Nu,nu s-au afisat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s-au afisat. Probabil nu au terminat de facut toate,, aranjamentele,,.

| sweetypurplesky a răspuns:

Sunt la avizierul scoli.la elena cuza si probabil carol 1.asa pe net nu sunt:*