| Bandytt a întrebat:

Sa fac contestatie daca iau mai putin decat ar trebui? (m-am verificat in barem), ma refer la mate si la geografie sa fac contestatie ca la romana e subiectiv nu prea merge la orice dupa barem, vreau sa intru la IT si nu prea mi ar conveni un 9.50 inloc de 9.80 (cat am dupa barem), pentru ca imi scade destul de mult media de admitere

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai 50% sanse sa iei marire sau scadere de punctaj, fiindca la o re-corectare amanuntita ori se mai gasesc greseli care au fost omise la prima corectare, ori dai spaga si ti se mareste nota.

| gabicoo a răspuns:

Este prea târziu să mai faci contestație. Termenul a expirat

| Bandytt explică (pentru gabicoo):

Ce vorbesti ca inca nici rezultatele nu s au afisat

| gabicoo a răspuns (pentru Bandytt):

Ai dreptate. Aveam impresia că te referi la evaluarea națională.

| Bandytt explică:

9.80 la mate