HepHap
| HepHap a întrebat:

Sa spunem ca se intampla sa dati, pe TPU, un raspuns prost (de bubuie), si alti 10 utilizatori dau un raspuns corect, ce faceti?

1. Va reeditati raspunsul si dati raspunsul corect.
2. Reveniti si va recunoasteti greseala, dar nu editati raspunsul initial.
3. Reveniti si faceti scandal, doar ceilalti 10 sunt toti prosti.
4. Reveniti, nu mai completati nimic, dar le dati stupizi tuturor celorlalti.
5. Va faceti ca ploua si ca nu ati mai revenit niciodata la intrebarea respectiva.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Revin, le recunosc greselile celorlaltor ciumpalaci, fac scandal, doar iei e neste prosti, le dau stupid de pe toate cele 14 conturi din dotare si il oblig, pe ala care a postat intrebarea, sa-mi dea fundoaca.

32 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

2 si, uneori, cand ma dovedesc mult prea blonda, 5.

HepHap
| HepHap explică:

@pepe

Atunci intri la 4. Doar ca tu esti in randul celor stupiziti.

| Bacemi a răspuns:

1 sau 2 dar cu mentiunea ca si editez raspunsul. Depinde de importanta intrebarii.

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Consider ca de bun simt este sa dai un raspuns dupa ce te-ai gandit bine... poti sa nu raspunzi la acea intrebare daca nu esti sigur. Adevarat este ca fiecare raspuns poate fi diferit, asa cum suntem diferiti unii de altii, avand trairi diferite, experiente diferite. Tocmai din diversitatea de raspunsuri, cel care a pus intrebarea isi poate alege raspunsul care i se portiveste. Nu toti gandim la fel.
Daca se-ntampla sa gresesti in editare, reeditezi raspunsul si dai raspunsul corect.

nony
| nony a răspuns:

Daca e un raspuns legat de viata, nu poate fi gresit in nicio situatie.Pentru ca fiecare am avut experintele traite si in cazul asta vorbim din ele.
Daca e un raspuns matematic, daca nu stii, de ce te bagi?
Daca e vreo temá, temele nu se fac pe site, tema respectiva va fi stearsa, inclusiv raspunsul tau. Ce rost mai are sa te obosesti?
Concluzia : Daca esti atent, nici un raspuns nu poate fi prost ( de bubuie )

| Razvan a răspuns:

1 daca vad ca nu am dreptate si mi se zicehappy
2, 3, 4 nulaughing
Si cateodata 5hee hee

| pepe a răspuns:

Eu încerc să-mi corectez şi greşelile ortografice reeditând răspunsurile.
Folosesc şi a doua variantă dacă nu mai pot edita răspunsul.
Ce se întâmplă dacă dai răspunsul corect şi alţii îţi dau stupid, asta nu te-ai întrebat?

| inna a răspuns:

Varianta 5.

| VladyCristian a răspuns:

Revin si imi cer scuze ca am dat un raspuns gresit. In niciun caz nu ma voi lua de ceilalti useri sau sa-mi sustin cu desavarsire varianta mea gresita. laughing Varianta care mi se potriveste este: 2. happy

| arrriadna a răspuns:

Pai de obicei nu ma bag la ce nu stiu sigur-sigur-sigur. Si daca vreau sa invat citesc intrebari din ce ma intereseaza.

| Barajag a răspuns:

Imi cer scuze fata de cei 10 si spun ca am gresitbig grin

| User a răspuns:

Varianta 5laughing

| Ana_6509 a răspuns:

5. Exista si cazuri cand optez pentru 2.

| OnWeed a răspuns:

Varianta 2.

| loredana2012 a răspuns:

Revin, citesc parerile celorlalti, le inteleg si nu editez nimic

| unu a răspuns:

Pai ar trebui sa ma puna pe ganduri faptul ca sunt in "stare" sa dau un raspuns prost de bubuie. Varianta 5

| Zâmbărici a răspuns:

Varianta a 2-alaughing

| Majj a răspuns:

Sunt sincer si spun varianta 1

| Rizer a răspuns:

Varianta mea: nu dau un raspuns prost si gata ma gandesc inainte!happy

| Anonim13265464 a răspuns:

Varianta 2

| Kate21 a răspuns:

2 sau 5

| poesia a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu chiar crezi ca ti se va raspunde sincer?winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi asum greselile si suport critica, si consecintele.imi cer scuze daca e cazul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Pentru inceput nu cred ca vei primi raspunsuri sincere la aceasta intrebare.

Sincera sa fiu, din cate stiu eu nu mi s-a intamplat asa ceva. Dar, daca ar fi sa se intample nu mi'as edita raspunsul. Pai, cred ca 2 sau 5.

Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varianta 2

Răspuns utilizator avertizat
| TzaCaNeL a răspuns:

Varianta 2... si cateodata si 5hee hee

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

2, asa trebuie pentru cei corecti!