| FlAiser a întrebat:

Sal.Am primit o tema la romana sa facem un dialog intre un izvor si o stanca, imi puteti da voi niste idei pentru ca chiar nu stiu cum sa fac.

Răspuns Câştigător
| simpledanny a răspuns:

Un exemplu ar putea fi ceva de genul ca stanca sa intrebe raul, de ce se spuna ca apa trece si pietrele raman. Funda big grin?

4 răspunsuri:
| Lightning1997 a răspuns:

Aici nu se fac teme de scoala, este impotriva regulamentului.

| CristiSeeker a răspuns:

Nu, pe TPU nu rezolvam teme.

| AaNdYy a răspuns:

Scuze, TPU nu ajuta la teme. Daca nu ai imaginatie cauta pe internet.

| FlAiser explică (pentru AaNdYy):

Scuze dar nu ma intereseaza ca TPU nu ajuta la teme eu am pus o intrebare daca stii scrii daca nu treci peste.