| UnBaiat439 a întrebat:

As vrea sa`mi faceti o lista cu cele mai bune licee din Cluj, de mate-info. Informatica nu am facut la scoala, dar am studiat singur acasa. Dar cred ca se invata din liceu. Imi poate spune cineva din experienta cum e pe acolo?

P.S.:1. E greu in primul an pentru cei care nu au facut nimic?
2. Imi trebuie laptop, nu?
3. Se ia de la inceput materia din clasa a IX.( adica la nivel incepator)?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi liceele & mediile la linkul :
http://www.admitereliceu.ro/......institutii

Toate cele bune.

| ElenaSA a răspuns:

Http://admitere.edu.ro/2013/staticRepI/j/
Poti analiza aici liceele.Licee cu medii de intrare mari pe Matematica-Informatica: Colegiul National "Emil Racovita"-9, 64, "Liceul teoretic "Nicole Balcescu"-9, 62.Nu ai nevoie de laptop. Este o specializare dificila, este mult de invatat.Important este sa intelegi materiile pentru a tine pasul cu colegii.