| anonim_4396 a întrebat:

Sal, friends! Ce inseamna tinuta office? Adica, daca de exemplu, vreau sa ma imbrac cu niste blugi eleganti si finuti (fara pete, rupturi si nu atat de mulati incat sa mi se vada si parul de pe picioare prin ei) cu o camasa si sacou e o tinuta eleganta? Dar daca in loc de camasa imi pun o helanca cu putin gat si o vestuta si sacou? Niste raiati pot fi potriviti pentru o tinuta eleganta? Adica ce altceva, in afara de costumele clasice din doua piese, formeaza o tinuta office?

4 răspunsuri:
| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Ai par pe picioare?

| DORICE a răspuns (pentru SturmirCloudKeeper):

Da! Vrei sa-l vezi? Idiotule!

| SturmirCloudKeeper a răspuns (pentru DORICE):

De fapt chiar as vrea. Mi-ar placea sa-mi si strigi "idiotule" in timp ce-ti ling picioarele paroase:"Oh, da, am fost un baietel obraznic"!
Toate ca toate; tinuta office inseamna ceva mai elegant. Sincer, nu as opta pentru pantaloni, mai degraba o fusta sau ceva de genul.

| Rox08 a răspuns:

Hey!
eu cand ma gandesc la tinuta office,ma gandesc la o fusta neagra,camasa alba sau helanca,un sacou, si pantofi negri.
Sau pantaloni negri, camasa si sacou...
Numai bine!