| anonimanonimus99 a întrebat:

Sal
o lista de scoli cu invatamant gimnazial la frecventa redusa imi poate da cineva?

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu cred ca stie nimeni de aici,insa solutia o poti gasi, simplu, sunand la Inspectoratul scolar si judetean de care apartii si intreband.Ei te vor lamuri ca doar e de domeniul lor. Poti sa le pui orice intrebari de educatie, scoli, licee si mai ales intrebarea ta.Ei stiu exact ce scoli au rganizate cursuri cu FR.Succes

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pentru a afla ce şcoli au clase de gimnaziu la frecvenţă redusă, trebuie să mergi la I.S.J. şi să întrebi ( sau să cauţi pe site-ul acestuia )!

Vezi alte detalii la linkul :
http://www.isj.gl.edu.ro/......202011.PDF

Toate cele bune!

| AvalohAlyn a răspuns (pentru bursuc001):

Acest site din link este al Inspectoratului Judetean din Galati...

Fiecare judet are un site personal..Nu stiu daca cel ce a pus intrebarea e din Galati ca si minelaughing)

| bursuc001 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Bună!

Eu NU am indicat acel site pentru a căuta lista şcolilor care au clase 5-8 la frecvenţă redusă!
Dacă erai ATENT, acolo este prezentată Metodologia referitoare la învăţământ obligatoriu la frecvenţă redusă big grin

Evident, userul va accesa site-ul I.S.J. de care aparţine rolling on the floor

O zi frumoasă!

| AvalohAlyn a răspuns (pentru bursuc001):

Ahaaa...Okey.O zi frumoasa si tie.happy

| bursuc001 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Mersiwinking