| venus1234567 a întrebat:

spuneti te rog un experiment care sa demonstreza legea lui pascal in gaze in afara de cea cu seringa...va rog urgent va

Răspuns Câştigător
| MaNNNNNNNiak a răspuns:

Http://msabau.xhost.ro/? Fizic%E3:Hidrostatica:Legea_lui_Pascal

5 răspunsuri:
| venus1234567 explică (pentru MMihai):

pai da eu am tema sta sunt clasa a 7...nu stiu ce clasa esti tu...scuze ca nu ti-am dat funda nu team observat la inceput si oricum nu sund genu sau mare fana a fundei

| MMihai a răspuns (pentru venus1234567):

Vezi
http://www.TPU.ro/utilizator/litd/raspunsuri/
http://msabau.xhost.ro/? Fizic%E3:Hidrostatica:Legea_lui_Pascal postat la 22 Ianuarie 2012 22:55
Spre a se încuraja alte răspunsuri nu apare răspunsul imediat, deci eu ori nu am văzut răspunsul lui ori l-am considerat incomplet.
Am segmentat răspunsul iar la 23, 21 nu rezulta că celălalt răspuns a fost premiat, că nu eram chiar cu totul și cu totul, idiot să îți scriu în plus, după ce ai premiat un răspuns cu mult mai incomplect decât al meu.
Ca student, în timpul practicii pedagogice, am predat la clase de liceu, fizică și o materie mai ciudată legată de aparate de măsură și control, fizică am predat mai mult la seral și apoi după ce am terminat facultatea, am lucrat în industrie și nu în învățământ, dar nu am uitat chiar, cu totul, Fizica.

| venus1234567 explică (pentru MMihai):

Mmm...ok am cerut un consiliu si ai fi student dar daca alergi asa dupa lucruri parctic copilarasti nu stiu... ocum multulesc.nu am de mult sit pe de alta parte nici nu vad rolul fundei aceastea stupide daca vrei sa ajuti omu il ajuti iar dca ai vreo intrebare o spui oricum nu mam folosit de niciun raspuns a doua zi am rugato pe profesoara sa-mi explice mai bine cum stau lucrurile iat funda am pus-o primului sa nu zic ca nu am pus-o