| xCatastrophe a întrebat:

Sal`tare amici! big hug
Ce profil ati ales sa va duceti la liceu? smug

4 răspunsuri:
| Kassandra1408 a răspuns:

FIlologie bilingv - am ales bine fiindca am avut o multime de oprtunitati de la Model United Nations la proiecte pentru Greenpeace si mi-am dat examenele de limba si de informatica intr-a 10ea si a 11ea, luandu-le cu note mari ( 92 CISCO, B la CAE la 16 ani si 8 din 9 la IELTS un an mai tz)
La sfarsitul clasei a 11ea eram deja acceptata la 4 facultati din Anglia

| xCatastrophe explică:

Si eu sunt Tot la ilo...tongue e mult mai bun decat mate info cu filo iesi mai multe si la politie si la jurnalistica deci...sorry mate info e de fatada laughing :p

| illydiamond a răspuns:

Si eu am intrat unde mi-am dorit adica filologie bilingv engleza. de ce l-am ales? sincer nu imi place matematica si desi mi s-a zis ca ma descurc, nu vreau sa aud de matematica! in plus mereu m-a atras mai mult romana si imi place foarte mult engleza si vreau sa ma perfectionez. tu ce profil ai ales?big grin

| megadeth_5578 a răspuns:

Filologie intensiv engleza