| IntrebarileMele111 a întrebat:

Sal TPU, am de facut un referat la istorie despre ce vreau eu, spuneti-mi si mie ceva interesant despre care sa scriu ...interesant dar in acelasi timp nu chiar atat de popular sa stie toata lumea despre el

4 răspunsuri:
| AcadeaMulticolora a răspuns:

Grecii antici...Despre zei si eroi.

| Metin2intrebari2 a răspuns:

Cine a inventat masina locu12

| croix a răspuns:

Acum 5 ani (cand eram a 7-a) am facut un referat despre Hiroshima si Nagasaki in timpul celui de-al Doilea Razboi Mondial. A fost foarte apreciat, de aceea inca il mai am in minte. A fost, de asemenea si un subiect care mi-a placut mult.

| cristina12cristina a răspuns:

Pai depinde ce clasa esti...dar ca sa iti dau un raspuns... Orasul stat