| SebyGuy a întrebat:

Am o intrebare legata de liceu daca este colegiu national se pun toate absentele sau se mai trece cu vederea?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CMaria21 a răspuns:

Cred ca se pun toate absentele nu cred ca se trece undeva cu vederea chestiunea aceasta! Parerea mea! o zi frumoasa

| yupiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Nu cred ca se mai trece cu vederea la liceu, am auzit ca profesorii nu mai sunt la fel de intelegatori ca in generala straight face

| Otils a răspuns:

Eu sunt la Colegiul National si e mai strict ca un liceu obisnuit sunt profesori mai buni care nu trec cu vederea.sad Sorry!

| miges a răspuns:

La ce liceu ai intrat?
Si raspunsul la intrebare este acela ca depinde de profesori...

| Kidu12 a răspuns:

Normal ca se pun toate absentele big grin