| Anonim0091 a întrebat:

Sal TPU
Ar putea cineva sa imi dea un subiect la bacalaureatul la TIC de clasa a 9-a din 2012? Va rog nu imi dati linkuri la google pentru ca am cautat si nu gasesc subiecte, ci alte chestii.

3 răspunsuri:
| Anonim0091 explică:

Ceva test de capacitate, dar am auzit ceva si de bacbig grin

| SebastianVicentiu a răspuns:

Nu exista Bac la TIC ..mai ales in clasa a-9-a.te-as ruga sa te exprimi mai corect...

| SebastianVicentiu a răspuns:

Pai testul de capacitate se da la sfarsit de clasa a-VIII-a, iar Tic-ul, materia in sine, o vei avea din clasa a IX-a..si doar daca esti pe un profil pe unda cu IT-ul.e posibil sa dai la bac test.winking BAFTA