| Azazell a întrebat:

Sall allbig grin

Ma gandeam zilele astea sa ma apuc sa scriu o carte, despre viata mea(destul de grea pana la 17 ani), dar nu stiu ce titlu sa-i pun, nu am gasit titlul potrivit. Putin ajutor?

Răspuns Câştigător
| ScreamCrazyyBrokenBlood a răspuns:

Daca e vita grea chinuinta lacrmilor daca e sa fie m ai nebuna crazyblood (sange nebun) daca e de dragoste puterea iubiri sau daca e tote legenda vietihappy sper ca te-am ajutat

12 răspunsuri:
| RainOfColors a răspuns:

Viata lu`Azazell?:S

| Vichtory a răspuns:

Greutatile vietii
Obstacolele vietii
Viata
Copilarie
Inceputul vietii
Povestea unei vieti
Drumul vietii
Viata mea
Cea mai frumoasa etapa

Sper ca te-am ajutat. puup soare.

| GoguSteriade a răspuns:

Sall all, de la inceputuri pana in prezent.

| stpu a răspuns:

Cate carti ai citit pana la 17 ani?
P.S. Orice autor intai isi termina manuscrisul, apoi se gandeste asupra titlului. Uneori editura fixeaza titlul cartii.
Oricum, ideea ta este puerila. Sfatul meu e sa nu-ti pierzi vremea cu asa ceva findca o sa-ti para rau...

| Azazell explică (pentru stpu):

Ma gandeam eu ca voi primii si astfel de raspunsurilaughing)

| nicolici a răspuns:

Drum lung?

| nicolici a răspuns:

Sau pur si simplu numele tauhappy

| cici96 a răspuns:

Povestea vietii mele [my life story] happy
nu mai am idei straight face straight face

| Noi_Rade_Cu_1994 a răspuns:

1. Drumul lung
2. Viața mea
3. In viața
4. Călătorie prin viața mea
5. Nesfarsitul
6. De atunci si pună acum.
happy

| emma_8868 a răspuns:

"Povestea vietii mele..."

| Anacond3 a răspuns:

Depinde de continut... daca ai avut o viata cu peripetii, ii poti da titlu cartii : "Un inceput promitator " sau nu stiu laughing nu imi vin idei acum.

| AndreiAndrei99 a răspuns:

Poate,,Copilaria".Ori,,Anii Tineretii"