| ʌɲɗɾєɱʌɾɣ a întrebat:

Sall! Cei care intrati acum in clasa a VIII-a aveti emotii pentru examen, pentru. mai multe teze? Sunteti stresati? Spuneti-mi mai multe despre voi vreau sa stiu. Funda celui mai bun raspuns! Si vot celui de-al doilea!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| Ritska a răspuns:

Am trecut si eu in clasa a VIII-a si nu am emotii, deocamdata... laughing

| Crysty1996 a răspuns:

SALL acum am terminat a 8a si sa stii ca nu ii mare lucru intra 8 a in afara ca trebuie sa inveti putin mai mult ca in clasa a7 a si da chiar daca dai mai multe teze si examene in clasa a 8 ii cel mai fain la sfarsit de an faci poze si altele cadouri la profesori aaa si mai ii si banchetu ala ii cel mai fain si la anul cand o sa scapi de toate tezele si examenele sa vezi ce bine o sa te simti cum m-am simtit si eu cand am terminat cu tot invatatu dar mai 2 saptamani si incepe iar scoala si balamuc asa ca nai de ce sa te sperii atat de rau ( imi dai funda plzzz ca nu prea am!)

| bkb300 a răspuns:

Da am mare emoti mai ales petru ca doamna de romana cu care am facut 3 ani sa pensionat si asta ar putea sa ma afecteze, si la matematica am emoti dar cred ca ma voi descurca le urez noroc tuturor celor care au intrat intra 8-a.

| selfie a răspuns:

Acum cum e vara si e vacanta nu am emotii dar sa vezi atunci la sfarsit cand o sa mai fie putin timp pana la examen de stresat o sa fiu.

| deea1music a răspuns:

Mda... cam multe emotii laughing eu in a 7a nu ma prea descurcam cu 2 teze ca trebuia sa invat si naveam mult timp liber straight face da acma cu examen sad? si nici nu stiu la ce liceu sa merg thinking si mai avem numa un an din generala cu colegii :X crying si banchetu love struck multe excursi anul astabatting eyelashes

| borntotwerk a răspuns:

Pai eu am putine emotii fiindca de tezele alea depinde la ce liceu intri, dar ma bucur ca am trecut in clasa 8 si de abia astept sa ma duc la liceu.pa-pa.pup. si sa nu ai emotii

| DιιιάLøvєs1Dツ a răspuns:

Poi eu trec acum in a8a ...si nu am emotiwinking. Ba chiar de'abia astept :X. Gandeste-te doar : Pozee day dreaming, Banchet :X day dreaming, petrecerii, excursii si alte cele de la sfarsitul anului :X. laughing In legatura cu examenele... Doamne ajuta [-o

| didi12 a răspuns:

Da,am emotii.Sunt curioasa cum va fi la teza la istorie/geografie.Iar de examene, nu mai zic.La romana ma descurc chiar bine,dar chiar si acolo am putine emotii.Iar la matematica,nici nu mai zic, sunt mai mult ca sigura ca va fi foarte greu, si totusi sunt optimista si imi spun ca totul va fi bine.laughing(si totusi stiu ca nu asa va fi).Imi pare extrem de rau ca ma despart de colegi.Intr-un fel astept sa merg la liceu, sa cunosc oameni noi, dar totusi m-am obisnuit cu vechii mei colegi.Asta e, mai profit, ca doar mai am un an.Dar un an asa greu...
Va urez succes tuturor celor care aveti examen anul acesta si sper sa intrati la ce liceu vreti.>big grin

| LauraAndTheCullens_1171 a răspuns:

Stai linistit.O sa treaca mai repede decat crezi.Eu am trecut acum clasa a9a iar a8a a trecut imediat.Nu e mare diferenta de ceea ce ai facut in clasa a7a,iar in privinta tezelor dai la romana si la mate cum ai dat si pana acum insa mai dai o teza la geografie sau istorie(iti alegi la ce ti se pare mai usor) iar examenele o sa fie mai usoare decat crezi!winkingSper ca te-am ajutat.

| CeQe a răspuns:

Clasa a VIII-a cel mai rapid an scolar.Nu mi-am dat seama cum se a trecut asa repede anul acesta.parca mi-as mai dorii odata sa fiu la scoala sad dar te vei descurca la examen, clasa a VIII-a mi s-a parut cel mai usor la romana si mate.restul materiilor depinde de fiecare.happy