| anonim_4396 a întrebat:

Sall.cine stie jocuri gen metin dar sa poti face mai multe lucruri sa imi spuna dau funda pentru cel mai bun raspuns

scuze pentru categorie dar nu am gasit jocurivideo/online big grin

Răspuns Câştigător
| Antoniaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai. sunt multe jocuiri gen metin fireste m-am jucat metinuri multe dar si jocuri cu arme. Microvolts (Cu pusti) 4 Story (lupte) daca vr metinuri : light, lunaris, calipsao, GX, united... si altelr happy

| Nume2 a răspuns (pentru Antoniaaaaaaaaaaaaaaaaa):

Le voi incerca

| Nume2 a răspuns (pentru Antoniaaaaaaaaaaaaaaaaa):

Felicitari big grin

5 răspunsuri:
| traxter a răspuns:

World of Warcraft cel mai bun MMORPG dovedit de numarul de jucatori.

| Nume2 a răspuns (pentru traxter):

Il voi incerca

| JXMMWX a răspuns:

S4LEGUE ( comdinat microvolts, brawl busters ), War.Inc (un fel de battlefields