| Gabriela343 a întrebat:

Sall, copii de la scoala care invat dupa masa, in prima zi, cand incepem, noi merem dupa masa sau dimineata?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In prima zi, 12 septembrie, este deschiderea anului de invatamant, asa ca toti veti merge dimineata. Numai bine!

7 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Depinde de programul liceului/scolii tale, n-am eu de unde sa stiu asta.Si pe mai tarziu invata sa scrii romaneste.Pace!

| PinkPanther a răspuns:

In prima zi, find festivitatea de deschidere mergeti cu totii dimineata, la 9-10 sau la cat inceppe la voi, va aflati orarul si dupa aia mergeti dupa masa

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Nu am inteles nimic din intrebarea asta.ce ai vrut sa zici?

| Justdreams a răspuns:

De dimineata... funda?!puppy dog eyes

| alex084752 a răspuns:

Dar te ai exprimat bine nu gluma

| eu_5525 a răspuns:

Pai depinde ce clasa esti.de obicei clasele 1-4 erau de dimineata si pe la 11 asa incepeau cei mari(5-8)

| Gabriela343 explică:

Mz:*