| bancheru a întrebat:

Sall din pacate am ramas repetent in clasa a 9a si nu stiu ce sa fac. Ce trebuie sa fac mai trebuie sa dau vreun examen sau sa ma inscriu iar? Cine ma ajuta ii dau funda. ajutati-ma va rog.
Dar pentru un transfer ce-mi trebuie?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Scuze laughing eram somnoros :d.

Am citit prima dată corigent.

În cazul în care ai rămas repetent înseamnă că repeți clasa a9-a din nou. Pentru un transfer trebuie să mergi la secretariat să vorbești cu conducerea de acolo să vezi de ce foi ai nevoie.

O vară frumoasă îți doresc.

1 răspuns:
| Dariusuu a răspuns:

Păi ce să faci?

Mergi frumușel în toamna la corigență. Profa ta e obligată să-ți spună data fixă ora și din ce anume să înveți.

Ai timp toată vara să te pregătești.