| ChrishaChry a întrebat:

Sall! fundita! Am si eu o intrebare: Ce inseamna,,:f"? E un smile sau ceva? Plsss fundita cel mai rapid si corect raspuns! happy

Răspuns Câştigător
| LoliQ a răspuns:

Nu are o anumita semnificatie...deseori este socotit ca un smile cu limba...

4 răspunsuri:
| Codruta a răspuns:

Nuu, nu cred ca e nimic tongue

Probabil o fi vrut sa puna semnu " big grin" da a iesit " :F" ( d si f sunt una langa alta la tastatura tongue)

| Carla_7454 a răspuns:

Nu inseamna nimic... pobabil a vrut sa puna(cine a scris) "D" si a pus"f" sunt exact una langa alta literele asteahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu asa stiu, parca era smile pentru sad. Fundita?

| Genuitoarea a răspuns:

Nu este nici un smile. probabil ca cine scrie asa se grabeste sa scrie si in loc sa scrie "big grin" scrie ":F". asta este explicatia sper ca te'am ajutatt pwpp :* succes in continuare.Sanatate si tot ce iti doresti. fundita?