| adrianbestboy98 a întrebat:

Sall,maine cred ca vine maicamea la scoala, si am un 5 la engleza si unu la bio....si mi-e frica ca o sa ma certe acasa, ce sa fac?

13 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Sa inveti si sa-ti indrepti notele.
Ca nici aici nu ai scris corect. Se scrie "maica-mea"!

| MaStErShOt a răspuns:

Eu zic sa iti legi un bolovan de gat si sa te arunci de pe bloc...degeba ai trait daca ai 5 la engleza si bio. hai frate serios? intrebarea e pusa la misto sau chiar te bate maicata pentru asta? oh go on

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Să fii calmă pentru că nu e lucru aşa rău să te certe grav.
Dacă te agresează suni la numărul 112 sau 911 şi astepţi poliţia apoi ea v-a ajunge în Str. Sabarului nr.1, com. Jilava, jud. Ilfov.
Pe curând!

| adrianbestboy98 explică (pentru PedoBarbie):

Calma ma? sunt baiat nu fata, o sa imi schimb numele de utilizator, ca multi dntre voi credeti ca sunt fatalaughing

| EdyyChill a răspuns (pentru PedoBarbie):

rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

| adrianbestboy98 explică (pentru EdyyChill):

Hahaha vai nu mai pot de ras, razi ca prostu in targ

| EdyyChill a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Giugeo phbbbbt

| Katczinsky a răspuns:

Mai bine ii spui tu decat sa afle de la scoala. In felul asta scapi mai usor. big grin

| s3v3n7 a răspuns:

Bea putin antigel si o sa treci peste laughing

| AlecsStyle3 a răspuns:

O sa stai sa te certe, pana la urma nu te omoara si fii constient ca se vor intampla toate alea din cauza ta.
Bafta!

| EdyyChill a răspuns:

Nu faci nimic.Iti ceri scuze si spui ca nu o sa se mai repete.
O sa te certe putin dar nu-ti fie frica.Scoala nu e scoala daca nu iei un 5... + ca nu sunt materii prea importante Engleza si Biologia.

| WhiteMoth a răspuns (pentru EdyyChill):

Cum sa nu fie engleza importanta hipstere?

| butterfly5 a răspuns:

Sunt de o parere cu Agr3sive, fac si eu asa, mai bine decit sa afle la scoala si sa staii 2 zile stresata in loc de una...bafta happy