| AbyssLove a întrebat:

am intrat in liceul economic Hermes. Sunt curioasa cum sunt profesorii, cum e uniforma [daca este] si daca mai sunt bobocei ca mine sau si mai mari sa'mi dati id'urile voastre printr'un mesaj privat. Merci si va pup :*

3 răspunsuri:
| Dany_5729 a răspuns:

Da`mi idul tau sau da add pe id meu de mess c. dany97@yahoo.com

| SiNeddHahaha a răspuns:

Buna si eu am intrat tot in hermes da add la sinedd.hahaha happy

| AndyAndrew2000 a răspuns:

Si eu sunt boboc in Hermes...id este andrei.catrina84@yahoo.com