| RobertBMWm3 a întrebat:

am o intrebare pentru cei din clasa a 9-a anul trecut s-a copiat la examenu din vara chiar daca au fost camere ati miscat putin asa sau nu?! dau funda raspuns sincer!

Răspuns Câştigător
| Ellena20 a răspuns:

Hei... eu sunt clasa a 8-a si urmeaza sa dau examenul de admitere in vara.
Iti spun sigur ca nu se poate copia, mai ales ca sunt camere. S-a decis sa fie mai multa atentie in acest an si de aceea happy

Am si o sora mai mare si stiu de la ea. E f. greu sa copiezi la examen, poti risca sa "te trezesti afara". Acum, faci cum consideri.

Bafta!

| RobertBMWm3 explică (pentru Ellena20):

Multumesc pentru raspuns!

1 răspuns: