| onii1997 a întrebat:

As avea nevoie de un site unde pot sa invat fizica si chimie pas cu pas. Un raspuns cat mai repede posibil. Dau Funda.

Detalii: La generala am avut acelasi profesor la materiile chimie si fizica. Acest profesor nu ca nu ne-a invatat nimic, dar avea un stil de a preda foarte plictisitor si in plus nici nu explica foarte bine. Acum trec in clasa a- IX-a pe profilul stiinte ale naturii si am nevoie se fizica si de chimie. Asa ca va rog cat mai repede un raspuns. "DAU FUNDA"

Răspuns Câştigător
| andre111 a răspuns:

Www.escoala.edu.ro