| Sprike a întrebat:

cine stie cate ZILE mai avem de scoala fara saptamana asta funda!

Răspuns Câştigător
| daBăliu a răspuns:

Pai eu sunt a 8 a si termin peste 2 saptamani, fara asta, adica pe 14 iunie si fix cu o saptamana fata de ceilalti. Funda?

9 răspunsuri:
| William a răspuns:

Ca bine zici: cine stie!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Daca nu va place scoala, ajungeti sa numarati si minutele care va despart de pauză....Pe bune, după cum observ!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex, este deja vacanta.

| Sprike explică (pentru anonim_4396):

Bene ma ma bucur

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Bum! Bun raspuns.

| anonim_4396 a răspuns (pentru floresdemayo):

Nu stiu cit de bun este, dar cu siguranta devine suparator sa tot vad ca la Dragoste si sex se posteaza orice gen de intrebare.Asta tine de educatia fiacarei persoane.Si ai dreptate:cred ca le place scoala ca la magar fuga, cum zice un vechi proverb.Mult noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc,ma bucur cind pot sa aduc zimbetul pe buze, sa scot din rutina pe cineva, chiar si pentru o secunda.Viata este grea si omul are nevoie de putina buna dispozitie, din cind in cind.Numai ca unii, parca intentionat sau inconstient, o alunga.Ma bucur pentru tine.

| ღBuBuRuZaTaღ a răspuns:

1 luna...din fericire

| D3X73R a răspuns:

Da, asa e cum zicibig grin