| azoteu2020 a întrebat:

cum pot sa aflu cate locuri mai sunt la un liceu ca as vrea sa ma transfer un site ceva dau funda

1 răspuns:
| gg69 a răspuns:

Nu exista niciun site pentru aceasta optiune, te duci la liceul respective la director si intrebi daca mai sunt locuri pentru respectiva clasa unde vrei sa mergi. Normal numarul de locuri la un liceu afli in clasa a 8-a pe site-ul www.edu.ro, dar asta nu e valabila pentru cand esti la liceu si vrei sa te transferi.Succes!