| CASTBOUND a întrebat:

In cateva zile este ziua de nastere a dirigintei mele si imi trebuie un discurs.Nu am nicio idee.Va rog sa ma ajutati.Cel mai complex discurs primeste funda happy

Răspuns Câştigător
| molocemarius a răspuns:

Pai multumestei pentru ce a facut, unde va dus, spune-i ca este o diriginta foarte intelegatoare si buna si alte chestii de genul asta. Funda?

2 răspunsuri:
| IoanaZpp a răspuns:

Stimata Doamna Diriginta, Va multumesc ca mi-ati fost alaturi in tot acest timp, ata mie cat si colegilor mei, si speram sa ne fiti la fel de apropiata si pe viitor! Cu ocazia zilei dvs. de nastere as vrea sa va urez in numele tuturor colegilor mei, multa sanatate si bucurie! Noi va suntem alaturi si va sprijinim din tot sufletul, va iubim si va respectam mult. Sa ne ajute bunul Dum nezeu sa mai prindem inca pe atat impreuna!

| CASTBOUND explică (pentru IoanaZpp):

Ms. Amandoua sunt raspunsuri bune.