| dani02dani a întrebat:

Sall TPU, subiectele de la BAC 2015 la matematica se afiseaza pe net imediat dupa ce elevii intra in sala de examen sau dupa ce anumita perioada de timp si pe site?
Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Lorena7712 a răspuns:

Buna.
Subiectele cred ca se afiseaza doar dupa ce BAC-ul e terminat de toata lumea adica dupa 3 ore sau ziua urmatoare cel tarziu. Stiu doar un site care cred ca te poate ajuta : www.edu.ro.
O zi buna!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Subiectul + Baremul se vor posta pe site-ul oficial, în ziua examenelor, DUPĂ ora 15 :
http://subiecte2015.edu.ro/2015/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/

Toate cele bune.