| lextar113 a întrebat:

SAll TPU, sunt in clasa a 8 a si m-am gandit sa pun profilele in aceasta ordine:filologie,stiinte sociala,apoi alt liceu,filo si stiinte sociale,apoi alt liceu,economic,cum as putea sa continui lista,dar fara matematica, multumesc!

1 răspuns:
| MariaChrii a răspuns:

Pai e foarte bine ca ai aplicat pentru profilele la care faci putina matematica si aia f usoara oricum pentru a fii sigur ca esti acceptat asigura-te ca media ta de admitere este mai mare decat cea mai mica medie de admitere de la liceul la care dai si de la profil